Jste zde: Hlavní strana Větrání Větrání s rekuperací tepla

Větrání s rekuperací tepla

Větrací systém s rekuperací tepla zajistí energeticky úsporně příjemné a zdravé prostředí pro bydlení.

Zajištění zdravého prostředí a zvýšení hygieny

Tím nejdůležitějším důvodem, proč vybavit dům nebo byt větracím systémem, je zajištění příjemného a zdravého prostředí s potřebnou výměnou vzduchu, kdy se omezí koncentrace CO2 a odstraní nežádoucí pachy a škodlivé látky.

Centrální větrání s rekuperací

Rekuperační výměník přináší větracímu systému velkou úsporu energie: Dokáže s vysokou účinností (až 95 %) předat teplo ze vzduchu znehodnoceného, který je odváděn pryč z domu, do vzduchu čerstvého, přiváděného zvenku, a teplem odváděného vzduchu tak ohřát tento čerstvý vzduch (v zimě ohřát, v létě ochladit). Takže větrání je velmi komfortní a v zimním období není pociťován chlad u výdechových otvorů čerstvého vzduchu v místnostech, jako by tomu bylo u větracího systému bez rekuperace. Ale především rekuperace výrazně šetří peněženku uživateli, protože se odpadní vzduch nenechá jen tak vypustit ven, ale využívá se jeho teplo, a to s vysokou účinností.

Větrací rekuperační jednotka Brink Renovent Excelent

Brink Renovent Excelent je nová jednotka špičkové kvality od holandské firmy Brink, vycházející z více než 30-ti leté zkušenosti s vývojem a výrobou větracích jednotek.
Renovent Excelent zajišťuje zdravé celoroční klima v obývaném prostoru, a to velmi úsporně.

Vzduchotechnický rozvod Brink Air Excelent

Brink Air Excelent je promyšlený kompexní stavebnicový systém potrubního rozvodu, který splňuje všechny současné nároky kvalitního a zdravého systému větrání. Brink Air Excelent má srovnatelnou životnost, jako je stavba domu, a zajišťuje svým uživatelům vysoký komfort a dlouhodobě udržitelné a zdravé prostředí.

Důvěryhodnost

Větrací rekuperační jednotka Brink Renovent Excelent je mnohaletým provozem ověřené zařízení. Uváděné parametry jsou důvěryhodné a umožňují zákazníkům nezávislé a objektivní porovnání např. na internetu u německého renomovaného Passive Haus Institutu, který je přední evropskou výzkumnou a certifikační institucí se zaměřením na zařízení a konstrukční řešení pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Kompetentní partner: firma JAVORA ENERSA Brno

BrinkBrink
Firma JAVORA ENERSA dodává a montuje tento špičkový rekuperační větrací systém Brink v několika variantách technického řešení.

Vyžádejte si cenovou nabídku dodávky a montáže větracího rekuperačního systému Brink, kterou Vám rádi zpracujeme pro konkrétní podmínky Vašeho domu.

Související informace

Související produkty